Kamu ve Özel Sektör Tedarikçisi

Kamu ve özel sektörlere su dağıtımı başta olmak üzere firmamızın sağladığı diğer hizmetler arasında büyük organizasyonlara, fabrikalara  su ve meşrubat çözümlerini sunuyoruz. Esneklik, kalite ve güvenilirlik gibi değerlerimiz sayesinde her türlü talebinizi karşılamak için çalışıyoruz.

Bayimiz Olun

  Bizi tanıyın

  Firmamız İstanbul merkezli olarak kurulduğu 1996 yılından bu güne kadar yılların tecrübesiyle ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bir grup şirket olarak bir çok sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. 

  Geniş dağıtım ağımızla, su, kırtasiye, endüstriyel temizlik malzemeleri ve çelik konstrüriksiyon işlerinizi tek adreste topladığımız DELİGÖZLER GRUP işlerinde aksaklık istemeyen zaman ve para kaybetmek istemeyen firmaların tercihi olmayı hedef seçmiştir. Bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm yenilikleri kaliteli araç ve eğitimli personelleriyle hizmetlerini sunmaktadır.

  Deligözler Grup

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz. Kaliteli içme suyuna kolayca ulaşmanızı sağlamak için, en uygun fiyatlarla su temini imkanı sunuyoruz.
  Yerli Üretim
  0%
  1 100
  Yerli Sermaye
  0%
  1 100
  Memnuniyet
  0%
  1 100
  Hijyenik Üretim
  0%
  1 100

  Firmamız İstanbul merkezli olarak kurulduğu 1996 yılından bu güne kadar yılların tecrübesiyle ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle hizmetlerimize devam etmekteyiz. 

  İletişim

  en ar de ru tr